Internationale partnerships - Ahrend

Internationale dealers

Ahrend is marktleider in Europa en (via dochteronderneming Techo) in Centraal- en Oost-Europa. Daarnaast heeft Ahrend vestigingen in onder meer in het Verenigd Koninkrijk, Duitsland, Spanje, Rusland en de Verenigde Arabische Emiraten. Via partnerships en dealers levert, installeert en onderhoudt Ahrend wereldwijd meubilair.

Turkije

Ege Yapi Tic. San. Ltd. Sti.

Yenisehir Mah. TEM Yanyolu
No: 54-B
34779, Atasehir – Istanbul
Turkey

T +90 216 456 88 66
F +90 532 245 01 00
info@ahrendturkey.com

Suriname

Suriname Office Supplies

Zonnebloemstraat 80
Paramaribo
Suriname

T +597 (0) 532 640
F +597 (0) 495 191
Jgroot@sosnv.com

Spanje

Volumen

Showroom Joaquín
Costac/Joaquín Costa 51
28002 Madrid
Mr. Ignasi Forcano

T +639 346 778
iforcano@ahrend.com

Spanje

Volumen

Showroom Castellana
Paseo de la Castellana 91
28046 Madrid
Ms.Carmen Rodríguez

T +91 411 24 47
ahrend-volumen@volumen-mo.com

Slowakije

Techo s.r.o.

Tovarenska 14
811 09 Bratislava
Slowakije

T +421 (0) 257 880 788
F +421 (0) 257 880 777
Techocentrum@techo.sk

Roemenië

Techo Romania s.r.l.

Sema Parc
street SPL. Independentei no 319
district 6, City Building C2
Bucharest

T (+40) 21 316 81 11 | 12
F (+40) 21 316 81 13
techo@techo.ro

Portugal

Interescritorio SA

Rua das Janelas Verdes 60
1200-691 Lisboa
Portugal

T +351 (0) 213 910 490
F +351 (0) 213 910 499
Interescritorio@interescritorio.pt

Oostenrijk

PFAU Wien

Am Gestade
1010 Wien
Oostenrijk

T +43 (0) 222 535 4075
F +43 (0) 222 535 40759
office@pfau.com

Oostenrijk

Lista Bûroeinrichtungen

Klostergasse 2
6850 Dornbirn
Oostenrijk

T +43 (0) 5572 3722 380
F +43 (0) 5572 3722 388
Mike.kriebel@lista-office.com

Nederlandse Antillen

Carribean Innovation

Branding & Design
Santa Rosaweg 104
Willemstad - Curacao
Nederlandse Antillen

T (+5999) 512 3487
F (+5999) 767 6174
info@caribbean-innovation.com

Luxemburg

Ahrend Luxembourg

2-4, rue Eugène Ruppert
L-2453 Luxembourg
Luxemburg

T +352 (0) 35 91 25
F +32 (0)2 716 22 01
info@ahrend.com

Italië

Cardex S.r.l.

Via Farini 48
20159 Milano
Italië

T +39 (0) 229 061 389
F +39 (0) 229 011 662
Cardex@fastwebnet.it

Indonesië

Trade Indo

Komplex Migas XX No.31
Kalapa Dua/ Kebon Jeruk
Jakarta Barat
Indonesië

T +62 (0) 215 332 119
F +62 (0) 215 355 792
Deffi.tettyana@tradeindo.com

Hongarije

Budapest

Techo Hungaria Kft.
Baross u. 12
1047 Budapest
Hongarije

T +36 (0) 1239 3608
F +36 (0) 1239 6409
Techo@techo.hu

Griekenland

Athens

Orca
Dimou Tseliou 7
11522 Athens
Griekenland

T +30 (0) 2106 459 590
F +30 (0) 2106 445 052
Orca@tee.gr

Australië

Glebe, Sydney

Arredorama
Bridge Road
2037 NSW
Australië

T +612 9552 3022
F +612 9552 3020
sales@arredorama.com.au